ART-Miley
HeiiLLa!Prisel/a si na forum o Miley Cyrus in o ARTanju.Tukaj na tem forumu bos nasla sveze novice o Miley.Pogovarjamo se in se usi zelo dobro razumemo.Zahvaljujemo pa se tudi nasim grafikom za tako lep forum.<3Sedaj pa ce se nisi registriran se hitro registriraj in uzzivi v nasem svetu!!<3

AM TEAM!<3
ART-Miley
HeiiLLa!Prisel/a si na forum o Miley Cyrus in o ARTanju.Tukaj na tem forumu bos nasla sveze novice o Miley.Pogovarjamo se in se usi zelo dobro razumemo.Zahvaljujemo pa se tudi nasim grafikom za tako lep forum.<3Sedaj pa ce se nisi registriran se hitro registriraj in uzzivi v nasem svetu!!<3

AM TEAM!<3
ART-Miley
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o Miley Cyrus in o artanju.
 
KazaloPortalGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

"No ja in počitnice in poletje so tu!Tako težko smo jih čakali,ampak smo dočakali.Zdaj pa se zabavajmo v lepih sončnih dneh."   batalla. ♥


 

 3.naloga

Go down 
AvtorSporočilo
Tinci
Moderator
Moderator
Tinci


Št.prispevkov : 406
Sončki : 589
Pridružnični datum : 21/11/2009

3.naloga Empty
ObjavljaNaslov sporočila: 3.naloga   3.naloga Icon_minitimeTor Jul 20, 2010 11:02 am

3.Naloga
No končno smo se pripeljali do 3. naloge.
Kaj boste naredili?
Čez noč je bilo neurje in zato so vaše hiške uničene.
Zato pojdite v naravo in najdite predmete,ki bi hiško zadržale pred porušenjem.
To moraš nujno narisati ali slikati in sem prilepiti orodja.Če kdo tega ne razume naj sem napiše.
Do kdaj moram to narest?
Do 6.8.2010

P.S.Lahko se na novo prijavite(in narediti vse naloge(Meni po ZS pošlt),ker primankuje članou.

RTM.
Nazaj na vrh Go down
 
3.naloga
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» 2 #Naloga
» Naloga 1
» Naloga 2
» 1# naloga
» Naloga 4

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ART-Miley :: Zvok narave-
Pojdi na: