ART-Miley
HeiiLLa!Prisel/a si na forum o Miley Cyrus in o ARTanju.Tukaj na tem forumu bos nasla sveze novice o Miley.Pogovarjamo se in se usi zelo dobro razumemo.Zahvaljujemo pa se tudi nasim grafikom za tako lep forum.<3Sedaj pa ce se nisi registriran se hitro registriraj in uzzivi v nasem svetu!!<3

AM TEAM!<3
ART-Miley
HeiiLLa!Prisel/a si na forum o Miley Cyrus in o ARTanju.Tukaj na tem forumu bos nasla sveze novice o Miley.Pogovarjamo se in se usi zelo dobro razumemo.Zahvaljujemo pa se tudi nasim grafikom za tako lep forum.<3Sedaj pa ce se nisi registriran se hitro registriraj in uzzivi v nasem svetu!!<3

AM TEAM!<3
ART-Miley
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o Miley Cyrus in o artanju.
 
KazaloPortalGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

"No ja in počitnice in poletje so tu!Tako težko smo jih čakali,ampak smo dočakali.Zdaj pa se zabavajmo v lepih sončnih dneh."   batalla. ♥


 

 Naloga 1

Go down 
+3
tjasa94
animal-
*Bubble-girl*
7 posters
AvtorSporočilo
*Bubble-girl*
Zmagovalec
Zmagovalec
*Bubble-girl*


Št.prispevkov : 334
Sončki : 464
Pridružnični datum : 02/01/2010

Naloga 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Naloga 1   Naloga 1 Icon_minitimeTor Feb 16, 2010 11:33 am

Your new name
Rock name



No to bo bolj dolgočasna naloga za nekatere sam mormo tko začet:

Vsak Rock pevec ima posebno izmišljeno rock ime. Vaša prva naloga je, da si izmislite svoje novo Rock ime (Naj bo čim bolj zanimivo) in napišete kratko zgodbico (izmišljeno), ki mora biti dolga vsaj 10 stavkov, kako je vaše ime nastalo. Naprimer kakšna prigoda se vam je zgodila, da ste si sploh izmislili to ime.

Veliko sreče
Nazaj na vrh Go down
animal-
Admin
Admin
animal-


Št.prispevkov : 1272
Sončki : 2266
Pridružnični datum : 08/10/2009

Naloga 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naloga 1   Naloga 1 Icon_minitimeTor Feb 16, 2010 11:45 am

Ime pevke je ROCKY.
Zgodbica:
Že pred leti sem se začela oblačit po rock. Pred 3 leti pa sem postala čisto rock,le še nekaj mi je mankalo. Ime mi je bilo maša, to ni bilo rock ime in to me je motilo. Razmišljala in razmišljala sem kaj bi storila da bi bila čisto rock. Pred letom dni pa sem se odločila, da nebom spremenila imena le predstavljala se bo po imenu rock in
potem me bodo klicali po imenu rock. Pred mesecem dni pa sem si zaželela zajčka.
Hitro sem odšla v trgovina in zagledala čudovitega belega. Odločila sem se da ga kupim, še prej pa sem vprašala za njegovo ime. Ime mu je bilo rocky. Ugotovila sem da bi bilo to pravo ime zame.

To pač pevka piše.
Upam da je ok.
Nazaj na vrh Go down
http://animal-.umko.si/
tjasa94
Služabnik
Služabnik
tjasa94


Št.prispevkov : 85
Sončki : 113
Pridružnični datum : 28/11/2009

Naloga 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naloga 1   Naloga 1 Icon_minitimeTor Feb 16, 2010 12:11 pm

ime pevke je roll

zgodba

Neka deklica ki je bila stara 18 let je dobila otroka. Bila je deklica. Mater je želela da ime izbere oče. Ni vedel za ime zato pa je brskal po knjigi. Hotel je da bi bilo ime po rockarsko. Našel je ime Roll. Mislil je da bo to ime čudovito in res je bilo. Ta deklica je postala slavna s petjem. Njeno mater pa so jo klicali Roll večja. In tako je dobila naša pevka ime.


Upam da je ok.
Nazaj na vrh Go down
Tinci
Moderator
Moderator
Tinci


Št.prispevkov : 406
Sončki : 589
Pridružnični datum : 21/11/2009

Naloga 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naloga 1   Naloga 1 Icon_minitimeTor Feb 16, 2010 12:14 pm

Moje rock ime Lucky

Nekega dne,ko bi mogla na koncertu nastopiti kot glavna peuka tega večera,se je nekaj zataknilo,naš bobnar tom se je ponesrečil in zlomil roko nato sem izvedela da bom mogla sama igrati boben.Ko sem hodila po bolnici in neki fant se je zaletel vame in rekel orpsoti Lucky.Pogledaal sem ga in ga upršala,kdo je lucky.Oprostite mislil sem da ste vi moja sestra lucky ki si je poškodovala nogo.Fant se mi je opričeval in poravičeval ampak zakaj če sem mu že velikokrat oprostila.Nato sem malo razmišlala.Lucky je lepo in zanimivo ime,mislim da bi bil pravi zame.Nato upršam fanta kako mu je ime.Odgovoril mi je da mu je ime Simon in že dolgo išče službo bobnarja.Takrat se mi je posvetilo da bi lahko on igral na bobne dokler se nebi Tom pozdravil.In tako smo uspeli kot najboljša skupina in še dobila sem novo ime Lucky.
Nazaj na vrh Go down
¤¤AncY¤¤
Moderator
Moderator
¤¤AncY¤¤


Št.prispevkov : 608
Sončki : 726
Pridružnični datum : 20/11/2009
Starost : 29
Kraj : Sl. Bistrica

Naloga 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naloga 1   Naloga 1 Icon_minitimeTor Feb 16, 2010 1:11 pm

Moje rock ime: Bunny

Odkar je nastala skupina v kateri nastopam, sem postala samozavestna in 'poskočna'. Zato si vedno in povsod prepevam in zraven še plešem.
Ker ima naša skupina tudi plesalce (za popestritev nastopa), jih mora nekdo voditi in jim pripravljati koreografijo. In ker koreografa nismo imeli, smo pripravili avdicijo v naši garaži. Prišlo je okoli 10 ljudi, ki so želeli postati naši koreografi. Nastopil je prvi, a je bil milo rečeno zanič. Drugi je padel in se pri skoraj vsakem koraku spotaknil. Tako je šlo do zadnjega, ko nisem mogla več zdržati in sem od jeze, ker nam ni uspelo žačela poskakovati in kričati. Skoraj sem se že jokala, ko sem pogledala druge člane iz skupine, ki so me čudno gledali. Vsi smo utihnili in naenkrat bruhnili v smeh. Smejali smo se in smejali, ko je naš bobnar izjavil: lahko bi nadomeščala zajce. Začeli smo se še bolj smejati. In tako je nastalo moje ime. Koreograf pa sem postala kar jaz - tako smo bili vsi zadovoljni.



Upam da je vredu...
Nazaj na vrh Go down
Gaia.
Admin
Admin
Gaia.


Št.prispevkov : 1099
Sončki : 1988
Pridružnični datum : 09/10/2009
Starost : 28
Kraj : Ljubljana

Naloga 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naloga 1   Naloga 1 Icon_minitimeTor Feb 16, 2010 5:02 pm

Ime pevke: JesS

Zivela je punca,ki je bila stara 13 let.Imela je crne kratke lase pokrite cez oci.Rada je poslusala ROCK muske in se oblacila cisto u ROCK stil.
Imela je tudi fanta,ki ni hodil na isto solo kot ona je pa vseeno bial njegova punca.Hoditi sta zacela pred 5 meseci in se zelo dobro stekata.JesS si zelo zeli, da bi bila slavna ROCK pevka.Tudi zelo lepo poje.
Cez 4 mesece se je JesS s svojim fantom skregala saj on ni hotel, da bi odsla zivet v Hollywood saj je tisto mesto zelo nevarno pa se nebi se morala vec videvati.Zato sta sla narazen.Ko je JesS prisla v Hollywood je sla najprej v svoje stanovanje,ki ga je nedolgo nazaj najela potem pa odsla v SHOPPING.
Ko je prisla do trgovine LOVE so jo zaceli neznanci gledati in jo sprasevati :KDO JE?KAKO JI JE USEC Hollywood ?...Njej pa ni bilo jasno od kod jo poznajo.
Cez kasno leto in pol je JesS postala slavna pevka.Zacela je pisati svoje pesmi igrati v nadaljevankah...
BILA JE ZELO SRECNA tudi glede denarja saj ga je imela polno kapo.

(pa se ena rima za konec)
Ceprav izmisljena pesem je ta,
lahko resnicna bi bila.



Edit*
Ime sem dobila ko sem se nekega dne sprehajala po okolici in naenkrat en fant zaklice svoji punci JesS.
In potem sem si spremenila ime.
Vendar ime ji je bilo Jes.
Js pa ker mi je bilo malo pusto sem dodala se veliki S.



Upam, da je naloga ql!
Nazaj na vrh Go down
http://www.art-miley.slovenianforum.com
Pupa.^^
Moderator
Moderator
Pupa.^^


Št.prispevkov : 466
Sončki : 765
Pridružnični datum : 11/10/2009

Naloga 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naloga 1   Naloga 1 Icon_minitimeTor Feb 16, 2010 5:18 pm

My new name: Abby

Pozdravljeni.
Moje novo rock ime je Abby. Prej mi je bilo ime Ashley.
Zelo rada poslušam Abba. To je ena izmed mojih najboljših skupin. Prav po tej skupini sem si domislila to ime.
Začelo pa se je takole:
Z mojo najpoljšno prijateljico Sarah sva bili na koncertu od Abba. Tam je bil tudi sošolec Rocky. Rocky je njegovo rokersko ime, ker igra v rokerski skupini WhatROCK.
Povabil me je, da bi bila v njegovi skupini.Seveda sem takoj sprejela. Rekel pa mi je tudi, da imam do jutri čas, da si izmislim novo, rock ime. Ko sem prišla domov sem razmišljala, razmišljala in razmišljala, kakšno bi bilo moje novo ime. Potem sem odšla na MSN in Sarah mi je napisala: ,, Zdravo, Abby. Kako si?´´ Odločila sem se, da bo Abby moje novo rock ime.
Nazaj na vrh Go down
*Bubble-girl*
Zmagovalec
Zmagovalec
*Bubble-girl*


Št.prispevkov : 334
Sončki : 464
Pridružnični datum : 02/01/2010

Naloga 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naloga 1   Naloga 1 Icon_minitimeTor Feb 16, 2010 6:22 pm

Hmmm... nalogo je nalboljše opravila ¤¤AncY¤¤
Čestitam


Najslabše pa MileyWell
Sorry... več sreče prihodnjič
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Naloga 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naloga 1   Naloga 1 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Naloga 1
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Naloga 3
» Naloga 2
» 1# naloga
» Naloga 4
» 2 #Naloga

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ART-Miley :: My Rock Life-
Pojdi na: