ART-Miley
HeiiLLa!Prisel/a si na forum o Miley Cyrus in o ARTanju.Tukaj na tem forumu bos nasla sveze novice o Miley.Pogovarjamo se in se usi zelo dobro razumemo.Zahvaljujemo pa se tudi nasim grafikom za tako lep forum.<3Sedaj pa ce se nisi registriran se hitro registriraj in uzzivi v nasem svetu!!<3

AM TEAM!<3
ART-Miley
HeiiLLa!Prisel/a si na forum o Miley Cyrus in o ARTanju.Tukaj na tem forumu bos nasla sveze novice o Miley.Pogovarjamo se in se usi zelo dobro razumemo.Zahvaljujemo pa se tudi nasim grafikom za tako lep forum.<3Sedaj pa ce se nisi registriran se hitro registriraj in uzzivi v nasem svetu!!<3

AM TEAM!<3
ART-Miley
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o Miley Cyrus in o artanju.
 
KazaloPortalGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

"No ja in počitnice in poletje so tu!Tako težko smo jih čakali,ampak smo dočakali.Zdaj pa se zabavajmo v lepih sončnih dneh."   batalla. ♥


 

 Izdelana naročila

Go down 
2 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
¤¤AncY¤¤
Moderator
Moderator
¤¤AncY¤¤


Št.prispevkov : 608
Sončki : 726
Pridružnični datum : 20/11/2009
Starost : 29
Kraj : Sl. Bistrica

Izdelana naročila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izdelana naročila   Izdelana naročila - Page 2 Icon_minitimePet Mar 12, 2010 10:32 pm

animal- tvoj kompletek:

Izdelana naročila - Page 2 Ikona-animal- + Izdelana naročila - Page 2 Banner-animal-
Nazaj na vrh Go down
¤¤AncY¤¤
Moderator
Moderator
¤¤AncY¤¤


Št.prispevkov : 608
Sončki : 726
Pridružnični datum : 20/11/2009
Starost : 29
Kraj : Sl. Bistrica

Izdelana naročila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izdelana naročila   Izdelana naročila - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 18, 2010 8:09 pm

Ke$ha

Izdelana naročila - Page 2 Ikona-keha + Izdelana naročila - Page 2 Banner-keha
upam da je OK. Mal je čudn ker so slike različno obarvane.

V prihodnje pa si preberi pravila ker v njih piše, da mi sam povete od koga naj bo, slike pa si sama poiščem...:P


Nazadnje urejal/a ¤¤AncY¤¤ Tor Apr 06, 2010 7:27 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
¤¤AncY¤¤
Moderator
Moderator
¤¤AncY¤¤


Št.prispevkov : 608
Sončki : 726
Pridružnični datum : 20/11/2009
Starost : 29
Kraj : Sl. Bistrica

Izdelana naročila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izdelana naročila   Izdelana naročila - Page 2 Icon_minitimePon Mar 22, 2010 7:13 pm

Pupa.^^ tu je tvoj kompletek. Nisem dodajala tekstur, ker se mi zaradi slik zdi banner lepši brez njih. Pokomentiraj.

Izdelana naročila - Page 2 Me-to-you-ikona +
Izdelana naročila - Page 2 Me-to-you-banner


Nazadnje urejal/a ¤¤AncY¤¤ Tor Apr 06, 2010 7:29 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
¤¤AncY¤¤
Moderator
Moderator
¤¤AncY¤¤


Št.prispevkov : 608
Sončki : 726
Pridružnični datum : 20/11/2009
Starost : 29
Kraj : Sl. Bistrica

Izdelana naročila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izdelana naročila   Izdelana naročila - Page 2 Icon_minitimePon Apr 05, 2010 7:10 pm

dulanny, sorry ker si res dolgo čakala, sam zaj tota dva tedna sploh nisem mela časa, da bi karkoli nardila...
no, navigacija je pa tule... upam da ti je všeč...

Izdelana naročila - Page 2 Forum Izdelana naročila - Page 2 Portal Izdelana naročila - Page 2 Pomoc Izdelana naročila - Page 2 Isci Izdelana naročila - Page 2 Lani Izdelana naročila - Page 2 Skupine Izdelana naročila - Page 2 Profil Izdelana naročila - Page 2 Zs Izdelana naročila - Page 2 Nov-zs Izdelana naročila - Page 2 Prijava Izdelana naročila - Page 2 Odjava Izdelana naročila - Page 2 Registracija
Nazaj na vrh Go down
¤¤AncY¤¤
Moderator
Moderator
¤¤AncY¤¤


Št.prispevkov : 608
Sončki : 726
Pridružnični datum : 20/11/2009
Starost : 29
Kraj : Sl. Bistrica

Izdelana naročila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izdelana naročila   Izdelana naročila - Page 2 Icon_minitimeSob Apr 10, 2010 9:58 am

dulanny, sorry, ker si spet mogla čakat dolgo.... tokrat sm pa mela čas pa mi je računalnik neke zajebaval... :(
jaz sm vzela slike iz enega photoshoota v fotogaleriji, sam sm zram dala še druge - so pa iz istega snemanja... upam da ni kaj narobe, če sm to nardila...

Izdelana naročila - Page 2 Header

Pokomentiraj.
Nazaj na vrh Go down
¤¤AncY¤¤
Moderator
Moderator
¤¤AncY¤¤


Št.prispevkov : 608
Sončki : 726
Pridružnični datum : 20/11/2009
Starost : 29
Kraj : Sl. Bistrica

Izdelana naročila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izdelana naročila   Izdelana naročila - Page 2 Icon_minitimePet Apr 23, 2010 9:02 pm

KP

Izdelana naročila - Page 2 K-in-p + Izdelana naročila - Page 2 P-in-k + Izdelana naročila - Page 2 Kleo-in-puhi

upam da je dovolj lepo...
Nazaj na vrh Go down
¤¤AncY¤¤
Moderator
Moderator
¤¤AncY¤¤


Št.prispevkov : 608
Sončki : 726
Pridružnični datum : 20/11/2009
Starost : 29
Kraj : Sl. Bistrica

Izdelana naročila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izdelana naročila   Izdelana naročila - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 5:54 pm

Milecy

upam da ti je všeč

Izdelana naročila - Page 2 Lilly%20banner
Nazaj na vrh Go down
¤¤AncY¤¤
Moderator
Moderator
¤¤AncY¤¤


Št.prispevkov : 608
Sončki : 726
Pridružnični datum : 20/11/2009
Starost : 29
Kraj : Sl. Bistrica

Izdelana naročila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izdelana naročila   Izdelana naročila - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 12, 2010 8:59 pm

The Anya

Se res opravičujem ker ti tak dolgo nism nardila, sam nism mogla prilepit ker je bil forum v prenovi.

Izdelana naročila - Page 2 Admin Izdelana naročila - Page 2 Modek Izdelana naročila - Page 2 Grafik Izdelana naročila - Page 2 Miss Izdelana naročila - Page 2 Zmagovalec Izdelana naročila - Page 2 Spammer
Nazaj na vrh Go down
¤¤AncY¤¤
Moderator
Moderator
¤¤AncY¤¤


Št.prispevkov : 608
Sončki : 726
Pridružnični datum : 20/11/2009
Starost : 29
Kraj : Sl. Bistrica

Izdelana naročila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izdelana naročila   Izdelana naročila - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 17, 2010 9:55 am

animal-

tule maš banner. Naredla sm na dva načina, tak da lahk izbiraš.

Izdelana naročila - Page 2 Paris
ali
Izdelana naročila - Page 2 Paris1

meni ni preveč všeč... :(
Nazaj na vrh Go down
¤¤AncY¤¤
Moderator
Moderator
¤¤AncY¤¤


Št.prispevkov : 608
Sončki : 726
Pridružnični datum : 20/11/2009
Starost : 29
Kraj : Sl. Bistrica

Izdelana naročila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izdelana naročila   Izdelana naročila - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 19, 2010 6:49 pm

animal-

tule so ikonce. Nism dala nobenega napisa, ker se mi zdi tak boljše. Aja, pa naredla sem jih pet, zato si izberi najboljše al pa kr vse vzami. Izdelana naročila - Page 2 149917

Izdelana naročila - Page 2 Ikona%201 Izdelana naročila - Page 2 Ikona%202 Izdelana naročila - Page 2 Ikona%203 Izdelana naročila - Page 2 Ikona%204 Izdelana naročila - Page 2 Ikona%205

Edit
The Anya,
sorry ker ti nisem nardila prej ampak sploh nisem tvojega naročila videla.
Nazaj na vrh Go down
¤¤AncY¤¤
Moderator
Moderator
¤¤AncY¤¤


Št.prispevkov : 608
Sončki : 726
Pridružnični datum : 20/11/2009
Starost : 29
Kraj : Sl. Bistrica

Izdelana naročila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izdelana naročila   Izdelana naročila - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 19, 2010 7:47 pm

The Anya
no tule je kompletek. Mere sm dala take kot jih jaz ponavadi uporabljam.
Izdelana naročila - Page 2 Ikonca%20M + Izdelana naročila - Page 2 Avatar%20M + Izdelana naročila - Page 2 Banner%20M
upam da ti je všeč...
pa prosim pokomentiraj.
Nazaj na vrh Go down
¤¤AncY¤¤
Moderator
Moderator
¤¤AncY¤¤


Št.prispevkov : 608
Sončki : 726
Pridružnični datum : 20/11/2009
Starost : 29
Kraj : Sl. Bistrica

Izdelana naročila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izdelana naročila   Izdelana naročila - Page 2 Icon_minitimePon Jun 21, 2010 10:08 pm

Milecy

jaz sem poskušala nardit na podoben način kot je ona prejšnja podforumska pa mislim da mi je kr uspelo.
Izdelana naročila - Page 2 Obvestila Izdelana naročila - Page 2 Pravila Izdelana naročila - Page 2 Knjiga%20mnenj Izdelana naročila - Page 2 %C4%8Clani Izdelana naročila - Page 2 Pomo%C4%8D Izdelana naročila - Page 2 Biografija Izdelana naročila - Page 2 Pesmi Izdelana naročila - Page 2 Komentarji Izdelana naročila - Page 2 Slike Izdelana naročila - Page 2 Videi Izdelana naročila - Page 2 Novice Izdelana naročila - Page 2 Art%20koti%C4%8Dki Izdelana naročila - Page 2 Art%20pripomo%C4%8Dki Izdelana naročila - Page 2 Art%20izzivi Izdelana naročila - Page 2 Glasba Izdelana naročila - Page 2 Televizija Izdelana naročila - Page 2 Moda Izdelana naročila - Page 2 Chat Izdelana naročila - Page 2 Zgodbe Izdelana naročila - Page 2 Tekmovanja Izdelana naročila - Page 2 Igre Izdelana naročila - Page 2 Ostalo Izdelana naročila - Page 2 Ko%C5%A1


pokomentiraj.
Nazaj na vrh Go down
¤¤AncY¤¤
Moderator
Moderator
¤¤AncY¤¤


Št.prispevkov : 608
Sončki : 726
Pridružnični datum : 20/11/2009
Starost : 29
Kraj : Sl. Bistrica

Izdelana naročila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izdelana naročila   Izdelana naročila - Page 2 Icon_minitimeTor Jun 22, 2010 7:06 am

Lily.

Mere sm dala 100x100 in 350x250.

Izdelana naročila - Page 2 Ikona%20%20M + Izdelana naročila - Page 2 Banner%20M

comments?
Nazaj na vrh Go down
¤¤AncY¤¤
Moderator
Moderator
¤¤AncY¤¤


Št.prispevkov : 608
Sončki : 726
Pridružnični datum : 20/11/2009
Starost : 29
Kraj : Sl. Bistrica

Izdelana naročila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izdelana naročila   Izdelana naročila - Page 2 Icon_minitimePon Jul 26, 2010 9:07 pm

animal-

mal sm pozna. Upam da ti je všeč.

Izdelana naročila - Page 2 Animal%20ikonca +
Izdelana naročila - Page 2 Animal%20banner
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Izdelana naročila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izdelana naročila   Izdelana naročila - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Izdelana naročila
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ^^izdelana naročila^^
» izdelana naročila
» Naročila
» Izdelana naročila x)
» ;;Naročila

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ART-Miley :: ART by ¤¤AncY¤¤ and Eučaa.Bieber :: ¤¤AncY¤¤-
Pojdi na: