ART-Miley
HeiiLLa!Prisel/a si na forum o Miley Cyrus in o ARTanju.Tukaj na tem forumu bos nasla sveze novice o Miley.Pogovarjamo se in se usi zelo dobro razumemo.Zahvaljujemo pa se tudi nasim grafikom za tako lep forum.<3Sedaj pa ce se nisi registriran se hitro registriraj in uzzivi v nasem svetu!!<3

AM TEAM!<3
ART-Miley
HeiiLLa!Prisel/a si na forum o Miley Cyrus in o ARTanju.Tukaj na tem forumu bos nasla sveze novice o Miley.Pogovarjamo se in se usi zelo dobro razumemo.Zahvaljujemo pa se tudi nasim grafikom za tako lep forum.<3Sedaj pa ce se nisi registriran se hitro registriraj in uzzivi v nasem svetu!!<3

AM TEAM!<3
ART-Miley
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o Miley Cyrus in o artanju.
 
KazaloPortalGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

"No ja in počitnice in poletje so tu!Tako težko smo jih čakali,ampak smo dočakali.Zdaj pa se zabavajmo v lepih sončnih dneh."   batalla. ♥


 

 Splošna pomoč

Go down 
+7
*Bubble-girl*
Miss.
animal-
hotchocholate.
Gaia.
¤¤AncY¤¤
Katii.
11 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
¤¤AncY¤¤
Moderator
Moderator
¤¤AncY¤¤


Št.prispevkov : 608
Sončki : 726
Pridružnični datum : 20/11/2009
Starost : 29
Kraj : Sl. Bistrica

Splošna pomoč - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč - Page 2 Icon_minitimeTor Jun 08, 2010 7:47 am

pol se pa uči... mi pa bomo nestrpno čakali konec prenove....
Nazaj na vrh Go down
batalla.
Admin
Admin
batalla.


Št.prispevkov : 232
Sončki : 426
Pridružnični datum : 12/01/2010

Splošna pomoč - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč - Page 2 Icon_minitimeTor Jun 08, 2010 8:08 am

Ja sorry ane...Veš želim vsaj malo spoštovanja.Pa zame je šola zdaj na 1.mestu,ker če nam pridna se mi moja velika želja nau sploh nikol uresničila(hočem imeti...)
Nazaj na vrh Go down
¤¤AncY¤¤
Moderator
Moderator
¤¤AncY¤¤


Št.prispevkov : 608
Sončki : 726
Pridružnični datum : 20/11/2009
Starost : 29
Kraj : Sl. Bistrica

Splošna pomoč - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč - Page 2 Icon_minitimeTor Jun 08, 2010 8:21 am

sej to sm misla kot vzpodbudo in ne kot žalitev... :P
Nazaj na vrh Go down
batalla.
Admin
Admin
batalla.


Št.prispevkov : 232
Sončki : 426
Pridružnični datum : 12/01/2010

Splošna pomoč - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč - Page 2 Icon_minitimeTor Jun 08, 2010 10:23 am

Aha.V redu poj.
Nazaj na vrh Go down
KP
Pomagači
KP


Št.prispevkov : 33
Sončki : 44
Pridružnični datum : 17/04/2010

Splošna pomoč - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč - Page 2 Icon_minitimeTor Jun 08, 2010 1:14 pm

No vredu.
Samo jaz nikoli ne dam šolo na prvo mesto...
Ti se pridno uči sej bomo počakali...
Mi pa že mamo konec testov...
že mam skor use zaklučeno...
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Splošna pomoč - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč - Page 2 Icon_minitimeTor Jun 08, 2010 3:01 pm

Dobr,lejte.Jst sm tut adminka,pa mi ni noben povedal za kakršnokoli prenovo. Splošna pomoč - Page 2 938157
Nazaj na vrh Go down
batalla.
Admin
Admin
batalla.


Št.prispevkov : 232
Sončki : 426
Pridružnični datum : 12/01/2010

Splošna pomoč - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč - Page 2 Icon_minitimeTor Jun 08, 2010 3:41 pm

Em ja Milecy,rabim jo sama opravit in se izkazat zato,mi prosim dajte malo časa in mira.
Nazaj na vrh Go down
Gaja
Gost
Anonymous



Splošna pomoč - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Forum   Splošna pomoč - Page 2 Icon_minitimeSob Jul 03, 2010 6:50 am

Jst se nemorem prjavt na forum.Pravi, da je up ime ali geslo napacno.Sam kko ce pa sm 5000x use napisala razlocno.Sploh mi noce delat.HELP.
Drgac tuki Gaia.
Nazaj na vrh Go down
batalla.
Admin
Admin
batalla.


Št.prispevkov : 232
Sončki : 426
Pridružnični datum : 12/01/2010

Splošna pomoč - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč - Page 2 Icon_minitimeSob Jul 03, 2010 7:40 am

Pri geslu probi z Caps Lock tipko če ti nau delou gesu.
Nazaj na vrh Go down
Milecy
Gost
Anonymous



Splošna pomoč - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč - Page 2 Icon_minitimeTor Jul 20, 2010 3:38 pm

OBVESTILO

Najbrž ste opazili,da nisem več admin in ne več prijavljena na forumu.Tak za informacijo,sem se izpisala sama,ker ena adminka pač ne ceni mojega truda,ki sem ga vložila v AM.Tko,da zdej ne spraševat,kaj je z mano :)

PS: animal-,naslednjič si sama nared header in upoštevaj tut moje želje in ne same tvoje.
Nazaj na vrh Go down
¤¤AncY¤¤
Moderator
Moderator
¤¤AncY¤¤


Št.prispevkov : 608
Sončki : 726
Pridružnični datum : 20/11/2009
Starost : 29
Kraj : Sl. Bistrica

Splošna pomoč - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč - Page 2 Icon_minitimeTor Jul 20, 2010 3:48 pm

Jaz sem glih gledala zakaj te kaže kot gosta in ne kot člana.

Mi je zelo žal ker si to nardila, sam če samo ena oseba ne ceni truda, ki si ga vložila v ta forum, ostali morda ga. Vsaj jaz. In upam, da si boš premislila in se na novo registrirala, ker te bomo v nasprotnem primeru (nekateri) pogrešali.

In tut jaz vem, kak zgleda to, če nekateri ne upoštevajo tvojega truda, ker se mi je to pred kratkim zgodilo. Ampak sem se potem obrnila na tiste, ki so se vsaj malo brigali zame. Splošna pomoč - Page 2 296778
Nazaj na vrh Go down
Milecy
Gost
Anonymous



Splošna pomoč - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč - Page 2 Icon_minitimeTor Jul 20, 2010 4:24 pm

Hvala,sam ne verjamem,da se bom.
Zdej mam Niko res že dovolj.Tko,da oprostite.Če sem bila admin,se upoštevajo tudi moje želje.Ne bom zdej delala grafike na silo.Že oranžna prenova,ki sem jo naredila v celoti,je bila samo kakih 4 dni.Zelo sem prizadeta,sam če eni ne cenijo mojega truda,pa naj sami naredijo.Tko,da Niki se zahvali.
Tudi jaz vas bom pogrešala.
Poljub
Nazaj na vrh Go down
¤¤AncY¤¤
Moderator
Moderator
¤¤AncY¤¤


Št.prispevkov : 608
Sončki : 726
Pridružnični datum : 20/11/2009
Starost : 29
Kraj : Sl. Bistrica

Splošna pomoč - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč - Page 2 Icon_minitimeTor Jul 20, 2010 6:08 pm

Milecy, če slučajno tole bereš, me dodaj na msn: anja_1301@hotmail.com

pa boma ostale v stiku.
Nazaj na vrh Go down
Milecy
Gost
Anonymous



Splošna pomoč - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč - Page 2 Icon_minitimeTor Jul 20, 2010 6:46 pm

Hvala,sem te dodala. ;)
Moj MSN je mishaa@windowslive.com
Nazaj na vrh Go down
¤¤AncY¤¤
Moderator
Moderator
¤¤AncY¤¤


Št.prispevkov : 608
Sončki : 726
Pridružnični datum : 20/11/2009
Starost : 29
Kraj : Sl. Bistrica

Splošna pomoč - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč - Page 2 Icon_minitimeTor Jul 20, 2010 6:59 pm

Okej. Sprejela. Se še tipkama kaj.
Nazaj na vrh Go down
Milecy
Gost
Anonymous



Splošna pomoč - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 22, 2010 10:35 pm

Aja,pa še neki.
Admini,zahtevam,da zbrišete vso grafiko,ki sem jo naredila[to so Objave-novo,staro,zaklenjeno,Navigacijo in Kdo je z nami].Če tega ne storite,vas osebno prijavim forumotionu.
Nazaj na vrh Go down
batalla.
Admin
Admin
batalla.


Št.prispevkov : 232
Sončki : 426
Pridružnični datum : 12/01/2010

Splošna pomoč - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč - Page 2 Icon_minitimePet Jul 23, 2010 11:37 am

Prav bom jaz zbriisala.
Nazaj na vrh Go down
Milecy
Gost
Anonymous



Splošna pomoč - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč - Page 2 Icon_minitimePet Jul 23, 2010 11:55 am

Hvala ti batalla. Poljub
Nazaj na vrh Go down
batalla.
Admin
Admin
batalla.


Št.prispevkov : 232
Sončki : 426
Pridružnični datum : 12/01/2010

Splošna pomoč - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč - Page 2 Icon_minitimePet Jul 23, 2010 11:58 am

NZK.Pa uživi<3
Nazaj na vrh Go down
loli.
Služabnik
Služabnik
loli.


Št.prispevkov : 53
Sončki : 55
Pridružnični datum : 19/02/2011

Splošna pomoč - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč - Page 2 Icon_minitimeSob Feb 19, 2011 5:24 pm

Koliko prispevkov moram imeti, da lahko pisem sporocila?
Hvala vam za odgovor!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Splošna pomoč - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Splošna pomoč
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pomoč na vaših forumih

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ART-Miley :: FORUM ART-MILEY :: ;;Pomoč-
Pojdi na: