ART-Miley
HeiiLLa!Prisel/a si na forum o Miley Cyrus in o ARTanju.Tukaj na tem forumu bos nasla sveze novice o Miley.Pogovarjamo se in se usi zelo dobro razumemo.Zahvaljujemo pa se tudi nasim grafikom za tako lep forum.<3Sedaj pa ce se nisi registriran se hitro registriraj in uzzivi v nasem svetu!!<3

AM TEAM!<3
ART-Miley
HeiiLLa!Prisel/a si na forum o Miley Cyrus in o ARTanju.Tukaj na tem forumu bos nasla sveze novice o Miley.Pogovarjamo se in se usi zelo dobro razumemo.Zahvaljujemo pa se tudi nasim grafikom za tako lep forum.<3Sedaj pa ce se nisi registriran se hitro registriraj in uzzivi v nasem svetu!!<3

AM TEAM!<3
ART-Miley
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o Miley Cyrus in o artanju.
 
KazaloPortalGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

"No ja in počitnice in poletje so tu!Tako težko smo jih čakali,ampak smo dočakali.Zdaj pa se zabavajmo v lepih sončnih dneh."   batalla. ♥


 

 Zakaj se radi vracate nazaj na forum?

Go down 
+4
¤¤AncY¤¤
animal-
Maič
Gaia.
8 posters

Zakaj se radi vracate na forum?
Grafika
Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Jdd-MA11%Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Jdd-MA
 11% [ 1 ]
Aktivnost
Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Jdd-MA0%Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Jdd-MA
 0% [ 0 ]
Admini
Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Jdd-MA11%Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Jdd-MA
 11% [ 1 ]
Clani
Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Jdd-MA0%Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Jdd-MA
 0% [ 0 ]
Prijateljstvo
Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Jdd-MA33%Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Jdd-MA
 33% [ 3 ]
Urejenost
Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Jdd-MA11%Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Jdd-MA
 11% [ 1 ]
Drugo(napisi spodaj)
Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Jdd-MA33%Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Jdd-MA
 33% [ 3 ]
Skupaj glasov : 9
 

AvtorSporočilo
Gaia.
Admin
Admin
Gaia.


Št.prispevkov : 1099
Sončki : 1988
Pridružnični datum : 09/10/2009
Starost : 28
Kraj : Ljubljana

Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zakaj se radi vracate nazaj na forum?   Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Icon_minitimeTor Feb 09, 2010 9:11 am

Rešite anketo in nam zaupajte, zakaj se radi vračate na forum.
Nazaj na vrh Go down
http://www.art-miley.slovenianforum.com
Maič
Nepoznan
Nepoznan
Maič


Št.prispevkov : 47
Sončki : 64
Pridružnični datum : 22/01/2010

Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zakaj se radi vracate nazaj na forum?   Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Icon_minitimeSob Feb 13, 2010 4:12 pm

všeč mi je nasploh
Nazaj na vrh Go down
animal-
Admin
Admin
animal-


Št.prispevkov : 1272
Sončki : 2266
Pridružnični datum : 08/10/2009

Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zakaj se radi vracate nazaj na forum?   Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Icon_minitimeSob Feb 13, 2010 4:33 pm

Summer na ta.
Jaz sem itak adminka tako da je logično da sem na forumu skoraj skoz.
Itak je moj forum.
Nazaj na vrh Go down
http://animal-.umko.si/
¤¤AncY¤¤
Moderator
Moderator
¤¤AncY¤¤


Št.prispevkov : 608
Sončki : 726
Pridružnični datum : 20/11/2009
Starost : 29
Kraj : Sl. Bistrica

Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zakaj se radi vracate nazaj na forum?   Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Icon_minitimeSob Feb 13, 2010 6:43 pm

Pa zaradi grafike. Ker je to do zdaj vse kar mi je do zdaj 'padlo v oči', o članih bom še pa videla, čeprav vem, da ste ql. :D
Nazaj na vrh Go down
Maič
Nepoznan
Nepoznan
Maič


Št.prispevkov : 47
Sončki : 64
Pridružnični datum : 22/01/2010

Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zakaj se radi vracate nazaj na forum?   Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Icon_minitimeSob Feb 13, 2010 8:38 pm

hehe..enako, zame...sm fourm mi je res full zakon
Nazaj na vrh Go down
Tinci
Moderator
Moderator
Tinci


Št.prispevkov : 406
Sončki : 589
Pridružnični datum : 21/11/2009

Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zakaj se radi vracate nazaj na forum?   Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Icon_minitimeSre Feb 17, 2010 8:24 pm

Prijateljstva
Nazaj na vrh Go down
Pupa.^^
Moderator
Moderator
Pupa.^^


Št.prispevkov : 466
Sončki : 765
Pridružnični datum : 11/10/2009

Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zakaj se radi vracate nazaj na forum?   Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Icon_minitimeNed Mar 21, 2010 10:17 pm

Prijateljstva, ker sem jih veliko že spoznala pa upam, da jih še bom. Poljub
Nazaj na vrh Go down
MissMileyFan
Nepoznan
Nepoznan
MissMileyFan


Št.prispevkov : 18
Sončki : 21
Pridružnični datum : 21/03/2010
Starost : 26

Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zakaj se radi vracate nazaj na forum?   Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Icon_minitimePon Mar 22, 2010 2:23 pm

Vse od zgoraj naštetega.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zakaj se radi vracate nazaj na forum?   Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Icon_minitimeSob Apr 17, 2010 11:27 pm

Prijateljstvo mi je ful všeč,pa tud nasploh mi je všeč forum. <3
Nazaj na vrh Go down
ančolinek<3
Služabnik
Služabnik
ančolinek<3


Št.prispevkov : 150
Sončki : 372
Pridružnični datum : 13/11/2009

Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zakaj se radi vracate nazaj na forum?   Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Icon_minitimePet Jun 25, 2010 10:54 am

ne prijateljstvo mi ni ušeč ker ga nimam .. No pale drugače mi je grafika pa use mi je lepo ne !
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zakaj se radi vracate nazaj na forum?   Zakaj se radi vracate nazaj na forum? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Zakaj se radi vracate nazaj na forum?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Splošna pomoč
» Forum-propada?!
» Nov forum ART&MILEY

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ART-Miley :: FORUM ART-MILEY :: ;;Obvestila-
Pojdi na: